Raporty

Pandemia zmieniła zachowania płatnicze Polaków

Pandemia zmieniła zachowania płatnicze Polaków

Ponad 45% pracujących Polaków zmieniło zachowania płatnicze w czasie pandemii. Seniorzy, jako najliczniejsza grupa wiekowa zamienili płatności gotówką na rzecz kart płatniczych. Jakich rozwiązań cyfrowych potrzebują pracownicy? 

Pobierz plik
Edenred gotuje

Edenred gotuje- przepisy kulinarne

Poznaj 18 przepisów kuchni regionalnej i gotuj z Edenred. Zwiększ motywację swoich pracowników, i zadbaj o ich zdrową kondycję na długi czas. Zintegrować swój zespół możesz również na #pracujzdomu.

Pobierz plik
Posiłki dla pracowników jako benefit

Posiłki dla pracowników jako benefit

To pierwsza tego typu publikacja w Polsce, kompendium wiedzy dla pracodawcy i pracownika z zakresu przepisów regulujących kwestie żywienia w pracy, jak również artykuły o zdrowiu i wydajności, porady dietetyczne i trendy na rynku, które zmieniają funkcjonalność współczesnej organizacji.

Pobierz plik
Najnowsze trendy w programach lojalnościowych B2B2

Najnowsze trendy w programach lojalnościowych B2B2C

Z e-booka dowiedz się o nowych trendach, które determinują kierunki działań sprzedażowo – marketingowych. Sprawdzisz jak skutecznie zwiększać sprzedaż i udziały w rynku, jak zwiększyć motywację klientów, a także jak wspierać promocję usług i produktów. Dodatkowo dowiesz się jakie warunki musi spełnić efektywny program wsparcia sprzedaży.

Pobierz plik
Trendy HR 2018

Trendy HR 2018

W raporcie znajdziecie Państwo odpowiedzi m.in. jaką rolę pełnią Działy HR w firmach?, czego od Działów HR oczekują Zarządy i zatrudnieni pracownicy?, jak zwiększyć zadowolenie pracowników z wykonywanych obowiązków? oraz jakie programy motywacyjne mogą dać najwięcej korzyści zatrudnionym i firmie?

Pobierz plik