Karta lunchowa

Zdrowa motywacja z kartą żywieniową w Twojej firmie.
Zadbaj o Well being i zarządzanie energią pracowników, dzięki jedynej na polskim rynku karcie lunch (żywieniowej) z Certyfikatem Well-being Institute.

Zamów online Zapytaj o produkt
karta lunchowa

Karta lunchowa jest wykorzystywana w dofinansowaniu posiłków pracownikom, pozwala każdego dnia cieszyć się posiłkiem dostosowanym do diety pracownika. Karty żywieniowe (lunchowe) akceptowane są w punktach gastronomicznych na terenie Polski np. bary, kantyny, stołówki, restauracje, „Pan Kanapka”, automaty vendingowe itp., w internecie, a dodatkowo umożliwiają szybką i bezpieczną płatność zbliżeniową przez telefon, dzięki aplikacji Google Pay™ oraz Apple Pay.

Zamów online

Dlaczego warto wybrać kartę lunchową?

Poznaj korzyści

Oszczędzasz na składkach ZUS

Dofinansowując posiłki pracownikom oszczędzasz na składkach ZUS oraz zwiększasz dochód netto każdego pracownika bez konieczności tworzenia ZFŚS.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Szybka i prosta dystrybucja kart lunchowych wśród pracowników. Nie ma potrzeby wdrażania dedykowanych systemów oraz angażowania osób do obsługi kart żywieniowych w przeciwieństwie do bonów czy kuponów żywieniowych.

Zyskujesz zdrową i silną drużynę

Pozwól pracownikom spędzać razem czas. Wspólne posiłki smakują lepiej i budują pozytywną atmosferę w firmie. Badania przedstawiają, iż 82% pracowników lubi razem jeść.

Karty lunchowe to ulubiony benefit pracowników*

  • Benefit, który dba o regularne odżywianie w pracy, aż 61% pracowników uznaje zdrowie za swoje największe wyzwanie i priorytet na przyszłość.
  • Pozwala oszczędzać na domowym budżecie, każdy pracownik otrzymuje specjalnie przygotowane zniżki na posiłki oraz dostęp do platformy oszczędnościowej.
  • Pieniądze przekazane pracownikom są w pełni bezpieczne, w razie utraty karty pracownik szybko ją zablokuje i otrzyma duplikat (w przeciwieństwie do bonów/kuponów).
  • 75% badanych pracowników przyznało, że karty żywieniowe (lunch) to najbardziej ulubiony benefit* (Badanie Edenred IPSOS – Barometr Pracownika).

 

Ile można zaoszczędzić dzięki karcie lunch


Sprawdź w naszym kalkulatorze

Liczba pracowników
Liczba pracowników
Miesięczna kwota brutto wynagrodzenia pracownika
Miesięczna kwota brutto wynagrodzenia pracownika
Kwota wypłacana na dofinansowanie posiłków w formie kart
Kwota wypłacana na dofinansowanie posiłków w formie kart
Wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe
Wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe

Łączna roczna oszczędność pracodawcy

4623

Łączna roczna oszczędność jednego pracownika

277
Administratorem Państwa danych osobowych jest Edenred Sp. z o. o. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu  przesłania raportu. W przypadku jeśli wyrażą, Państwo dodatkowo zgodę, to Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych. Przysługuje Państwu szereg praw, w tym prawo do wniesienia sprzeciwu, wycofania zgody, lub usunięci danych. Więcej informacji o przysługujących Państwu prawach i przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności

Dlaczego warto wybrać Edenred?

 

Zaufały nam największe marki

Poznaj inne produkty i korzyści