Management w Polsce

Poznaj nas

Sylwia Bilska
Sylwia Bilska
General Manager

Dynamiczny lider biznesu odnoszący sukcesy w technologii, eCommerce i Payments.
Od ponad 15 lat komercjalizuje digital i digitalizuje biznesy na rynkach rozwiniętych i rozwijających się.
Zdobywała doświadczenie w działach marketingu, sprzedaży i strategii; prawnik z wyksztalcenia, absolwentka European Executive MBA.
Pracowała na poziomie C-level dla firm takich jak Tesco Central Europe, PayU Poland i Central Europe, Avon, Philip Morris i Oriflame. Członek rad nadzorczych firm technologicznych i fintech oraz członek zarządu Polskiej Izby Informatyzacji i Telekomunikacji. Wspiera mentoringiem kobiety i start-upy od 2012 roku; nagrodzona Digital Champion Award przez Forum Liderów Cyfrowego Biznesu w 2016 roku oraz nagroda Charyzmatyczny Lider magazynu WhyStory w 2017 roku.
Do zespołu Edenred Polska dołączyła w maju 2019r., na stanowisku General Manager.

Motto:
“Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving.”
― Albert Einstein

Tomasz Szychliński
Tomasz Szychliński
Dyrektor IT

Do zespołu Edenred dołączył w 2015. Jest odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie obszarem IT w firmie: zespół, infrastrukturę, serwisy oraz kooperantów. Doświadczony architekt lokalnych rozwiązań oraz integracji systemowych.

Hobby- jazda na rowerze, gry komputerowe, wycieczki górskie, programowanie.

Motto życiowe: “Życie bez motta jest pełniejsze.”

Izabela Supeł
Izabela Supeł
Dyrektor Marketingu

Doświadczony manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w budowaniu strategii marketingowych na rynku B2B2C w Polsce i za granicą.  
Do zespołu Edenred Polska dołączyła w roku 2011 na stanowisku Dyrektora ds. Marketingu, a obecnie jako Regional Marketing Director CEME nadzoruje całokształt działań marketingowych w krajach partnerskich Europy Centralno – Wschodniej oraz w Dubaju.
Do jej  obowiązków należy m.in. rozwój linii biznesowych – Motywacja pozapłacowa oraz Lojalność Biznesowa w oparciu o działania digitalowe.
Absolwentka Podyplomowych Studiów Marketingu i Strategii w Szkole Głównej Handlowej.

Motto:
When there is a will, there is a way.

 

Katarzyna Szepietowska
Katarzyna Szepietowska
Dyrektor Finansowy

Do zespołu Edenred dołączyła w 2019.
Posiada ponad 9 lat doświaczenia zawodowego w rozwoju procesów z obszaru finansowego, dla m.in. spółek  rozpoczynających działalność na polskim rynku.
Uczestniczyła w projekcie adaptacji modelu biznesowego Flixbus w wyniku przejęcia marki PolskiBus oraz wspierała proces wejścia na polski rynek platformy VOD Showmax.
Od 2011 związana z Działem Finansów i Controllingu w Loyalty Partner, operatora PAYBACK - największego multiparnterskiego programu lojalnościowego w Polsce. Dodatkowo, pracując rok dla oddziału PAYBACK GmbH w Monachium odpowiadała za analizę rozwoju spółki na zagranicznych rynkach i optymalizację procesów planowania budżetu marketingowego.
Od 2013 roku posiada tytuł FCCA/ ACCA.

Motto:
“Nunca te acostarás sin saber una cosa más”.

Edyta Ziajowska
Edyta Ziajowska
Dyrektor ds. Sprzedaży

Lider z ponad 18-letnim doświadczeniem w B2B i B2C, na rynkach rozwiniętych i rozwijających się. Posiada doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu z sukcesem m.in. strategii wzrostu, rozwoju biznesu oraz sprzedaży i marketingu, a także transformacji cyfrowej, eCommerce i Payments. Przez ostatnie lata pełniła funkcje kierownicze dla firm z branży technologicznej i doradczej, m.in. w Netia, PayU, PwC, White & Case. Dla PayU zdobyła nagrodę Superbrands 2016. Od roku 2010 wspiera coachingiem i mentoringiem kobiety i liderki biznesu oraz rozwój edukacji, współpracując z Fundacją Liderek Biznesu oraz Fundacją Humanites.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego: Wydziału Nauk Ekonomicznych, Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz St. George Collage w Toronto.                            

Do zespołu Edenred Polska dołączyła w sierpniu 2019r., na stanowisku Dyrektora Sprzedaży.

Motto:
"Wizje bez implementacji to halucynacje".

Agnieszka Ekielska
Agnieszka Ekielska
Customer Care Manager

Dołączyła do zespołu Edenred Polska w 2011 roku na stanowisko Customer Care Manager.
Odpowiedzialna za wszystkie procesy produkcyjno - operacyjno - logistyczne kart przedpłaconych.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami operacyjnymi oraz  obsługą Klientów, w szczególności w obszarze kart pre-paid.
Dba o najwyższą jakość obsługi Klientów Edenred.

Motto:
Zasypiać z marzeniami, budzić się z planami…