Karta podarunkowa

Wyjątkowy podarunek nie tylko od święta.
Trafiony podarunek dla Twoich pracowników, dający swobodę wyboru wymarzonego prezentu.

Zamów online Zapytaj o produkt

Przedpłacona karta podarunkowa jest najbardziej popularną formą prezentu wręczanego pracownikom z różnych grup wiekowych. To doskonałe narzędzie nagradzania pracowników, które zastępuje tradycyjny kupon/bon podarunkowy, przelew na konto lub inne podarunki rzeczowe. Jest to benefit trafiony na każdą okazję np. Wielkanoc, Boże Narodzenie, Mikołajki, święta branżowe (Dzień Nauczyciela, Energetyka, Barbórka), jubileusze lub według pomysłu Twojej firmy z długim okresem ważności.

Zamów online

Dlaczego warto wybrać kartę podarunkową?

Poznaj korzyści

Zwiększasz zaangażowanie i motywację

Karta podarunkowa to prezent trafiony w potrzeby pracowników z różnych grup wiekowych. Zostaje zapamiętany na dłużej w przeciwieństwie do przelewu na konto i innych nietrafionych prezentów.

Zwiększasz rozpoznawalność marki

Zadowoleni pracownicy są najlepszymi ambasadorami Twojej firmy. Zadbaj o dobre relacje, nagradzaj i pamiętaj o nich przy każdej okazji.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Otrzymujesz kompleksową obsługę oraz korzystasz ze zwolnienia z podatku dochodowego do kwoty 2 000 zł w roku podatkowym (przy finansowaniu z ZFŚS).

Podarunek, który daje więcej – korzyści dla każdego pracownika

  • Wolność wyboru prezentu, podarunkowe karty przedpłacone są akceptowane we wszystkich terminalach płatniczych na świecie, w Internecie oraz w aplikacjach Apple Pay i  Google Pay™ (płatności mobilne),
  • Dostęp do największego programu oszczędnościowego, z którego pracownik może korzystać również po wydaniu wszystkich środków z karty,
  • Łatwe zarządzanie swoimi środkami, dzięki dostępowi do bezpłatnej aplikacji mobilnej oraz strony myedenred.pl. Gdzie można szybko sprawdzić saldo karty, historię transakcji, w razie zgubienia lub utraty karty szybko ją zablokować i otrzymać duplikat.

Dlaczego warto wybrać Edenred?

 

Zaufały nam największe marki

Poznaj inne produkty i korzyści